2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Imielin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 29 maja 2024

Pracownik produkcyjny / Operator maszyn

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FOLDECOR z Katowic istnieje na rynku ponad 5lat. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją akcesoriów meblowych. Działamy na terenie Polski i Europy, na co dzień dbamy o to, by zapewnić najwyższą jakość produktów i kompleksową obsługę Klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

"Pracownik produkcyjny / Operator maszyn"

Lokalizacja pracy: Imielin, Przemysłowa 1

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny produkcyjnej

  • Konfekcjonowanie produktów

  • Wykonywanie poleceń przełożonych

Od kandydata oczekujemy:

  • Pozytywne nastawienie

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole

  • Sprawności manualnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Zorganizowany proces adaptacji na stanowisko

  • Umowa o pracę (pierwsze 3 m-ce - umowa zlecenie)

Masz dodatkowe pytania, aplikuj na praca(at)foldecor.pl

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Foldecor Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Aleja Walentego Roździeńskiego 88a danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 918551388