2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oborniki
Dodane 23 maja 2024

Pracownik produkcyjny -> nawet 40 zł brutto/h*

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FAM Spółka Akcyjna, jedna z największych firm w Polsce z branży zabezpieczeń antykorozyjnych, zatrudni pracowników na stanowisko Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Oborniki Wielkopolskie

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę

- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- praca zmianowa w pełnym wymiarze godzin

- wynagrodzenie godzinowe  oraz miesięczną premię regulaminową

- pakiet socjalny

- ciepły posiłek w okresie zimowym

- dofinansowanie do karty MULTISPORT

- ubezpieczenie grupowe

- szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

- interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

Opis stanowiska:

- zawieszanie/zdejmowanie elementów metalowych na trawersach

- obróbka końcowa materiału

- bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

- przygotowanie powierzchni przed malowaniem, w tym oczyszczenie, szlifowanie i wyrównywanie

- aplikowanie farb proszkowych na powierzchnie za pomocą specjalnego sprzętu

- obsługa i konserwacja sprzętu do malowania proszkowego

Wymagania:

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

- mile widziane uprawnienia na suwnice

- dokładność w wykonywaniu zadań, dbałość o szczegóły

- chęci do pracy w systemie III zmianowym

- zaangażowania w powierzone obowiązki

- zdolności manualne

(*wynagrodzenie podstawowe, premia miesięczna regulaminowa, frekwencja)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 915748806