2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Komorniki
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AK Spółka z o. o. to firma produkcyjna z 35-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Nasze produkty z branży AGD, kolejowej, automotive, elektrotechnicznej oraz meblowej trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.ak.com.pl

Opis stanowiska:

  • odbieranie wyrobu z taśmociągu

  • ocena wizualna wyrobu zgodnie ze wzorcami

  • zapakowanie wyrobu do kartonu lub pojemnika

Wymagania:

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

  • chęć do pracy:)

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego

  • praca w systemie pracy czterobrygadowym

  • umowa o pracę

  • kompleksowe wdrożenie do pracy

  • dla osób z okolic Kościana oferujemy dojazd autobusem pracowniczym

Bonus rekrutacyjny 2000 zł brutto:

Zatrudnij się i zgarnij 2000 zł brutto w ciągu 6 m-cy.

Wypłata 1000,00 zł brutto po 3 m-cach pracy i 1000,00 zł brutto po kolejnych 3 miesiącach

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 915187124