2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płock
Dodane 07 maja 2024

Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska:

  • Obsługa instalacji produkcyjnych

  • Pakowanie gotowego wyrobu

  • Bezpośredni nadzór nad prawidłową pracą aparatów i urządzeń instalacji, pod kątem utrzymania ciągłości produkcji

  • Nadzór nad procesem technologicznym

  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, techniczne – mile widziane o profilu chemicznym

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej – preferowana branża chemiczna

  • Umiejętność organizacji pracy i szybkiego uczenia się

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym (4-brygadowym)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia dla pracowników

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której ze względu na przepisy oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko pracownika produkcyjnego przez Wiwax Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L nr 119 z 04.05.2016). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 657439266