2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nadma
Dodane 29 maja 2024

Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Nadma

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy pracowników do produkcji spożywczej (owoce, warzywa, produkty garmażeryjne),

Na stanowiska:

-pracownik linii produkcyjnej

-pracownik kuchni przemysłowej

-operator maszyn liniowych

Oferujemy:

·        Po okresie próbnym umowę o pracę

·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Wynagrodzenie podstawowe + pakiet premiowy

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Posiłek regeneracyjny

·        Pracę w systemie I zmianowym (praca od godz. 6:00)

·        Ubezpieczenie grupowe w części opłacane przez pracodawcę

Wymagamy:

·        Chęci do pracy

·        Mile widziane doświadczenie przy produkcji w branży spożywczej

Zakres obowiązków:

·        Obsługa linii produkcyjnej

·        Realizacja zamówień produkcyjnych

·        Gotowanie zup, smażenie burgerów itp.

·        Pakowanie, obieranie i mycie warzyw i owoców

·        Dbanie o ciągłą poprawę jakości i wydajności produkcji oraz terminowości realizacji zleceń

Lokalizacja

Nadma,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadma
ID: 649853537