2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane 08 maja 2024

Pracownik produkcyjno - magazynowy - Czeladź

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Czeladź.

Prężnie rozwijająca się firma branży produkcyjnej (Produkcja Parapetów) działająca na rynku od 20 lat poszukuje pracowników na stanowisku Pracownika produkcyjnego.

Obowiązki osób zatrudnionych na powyższym stanowisku:

  • Przygotowanie stanowiska pracy,

  • Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,

  • Obsługa maszyn,

  • Wykonanie prac mechanicznych według określonej procedury,

  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową/produkcyjną, instrukcjami i normami,

  • Realizacja planu produkcji,

  • Kompletowanie towaru oraz przygotowanie go do wywozu,

  • Pomoc przy załadunkach,

  • Obsługa systemów informacyjnych,

  • Konserwacja urządzeń i przyrządów,

  • Weryfikacja poprawnego działania urządzeń – wykrywanie usterek

  • Gospodarowanie opakowaniami,

  • Utrzymywanie porządku w przydzielonym obszarze.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji i magazynie,

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, od poniedziałku do piątku,

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Punktualność,

  • Dokładność,

  • Zdolności manualne,

  • Sumienność,

  • Komunikatywność,

  • Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane),

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Umowę o pracę,

  • Miłą atmosferę,

  • Terminowe wynagrodzenie,

  • Praca zmianowa.

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

*Obowiązek Informacyjny z RODO od 25 maja 2018

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest PPHU Railing Andrzej Twardowski z siedzibą w Olkuszu przy ul. Mieszka I 23c. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody w/w zakresach. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu usunięcia zgody lub zakończenia procesu rekrutacji - stosownie do zakresu udzielonej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) Warszawa, ul. Stawki 2, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 871754932