2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Biała Podlaska
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Produkcyjno-Magazynowy

Wynagrodzenie

4 250 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KON-TUR Sp. z o.o. Sp. k. to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów do poziomego znakowania dróg. Stawiamy na jakość i profesjonalizm według najwyższych standardów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy 6 mężczyzn na stanowisko:

Opis stanowiska:

·        Praca przy naważeniu komponentów, konfekcjonowaniu wyrobu gotowego,

·        Praca przy pakowaniu wyrobów gotowych przygotowanie opakowań,

·        Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej i stanowisku zasypu komponentów.

Wymagania:

·        Sumienność, samodzielność oraz dokładność podczas wykonywanej pracy

·        Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

·        Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia;

·        Wynagrodzenie netto od 3200 zł do 4300 zł (na rękę);

·        Niezbędne narzędzia do pracy;

·        Pracę w dynamicznym i otwartym zespole

·        Miejsce pracy: Woskrzenice Duże 132 (pow. bialski)

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KON-TUR Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Woskrzenice Duże 132, 21-500 Biała Podlaska w moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: Pracownik Produkcyjno-Magazynowy.

 Administratorem danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest KON-TUR Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Woskrzenice Duże 132, 21-500 Biała Podlaska. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy oraz na podstawie udzielonej zgody, w przypadku podania szerszego zakresu danych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 742089488