2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pruszcz Gdański
Dodane 06 maja 2024

Pracownik produkcyjno - magazynowy

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma "OL-FOL" S.C. jako lider w branży produkcji oraz dystrybucji materiałów opakowaniowych (folia stretch, folia pęcherzykowa, tektura falista, taśmy pakowe itp.) poszukujemy do swojego zespołu osoby do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny do przewijania folii stretch;

  • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie parametrów maszyn, odbiór wyrobu gotowego;

  • Nadzorowanie jakości wykonywanego produktu

  • Kompletowanie zamówień

  • współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia najlepszego poziomu wykonania usług.

Wymagania:

  • Przestrzeganie i zachowywanie zasad firmy;

  • Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań;

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Dobra organizacja pracy, Zaangażowanie do pracy,

Oferta:

  • Możliwości rozwoju osobistego;

  • praca w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • umowa o pracę;

  • Długofalowa współpraca;

  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Zapraszamy do składania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które zaprosimy na rozmowę.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 916438716