2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Mosina
Dodane 10 maja 2024

Pracownik produkcji żywności / pakowanie towaru

Wynagrodzenie

2 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mosina

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Opis

Praca na produkcji żywności w Mosinie koło Poznania

Praca o zakresie obowiązków obejmującym prace produkcyjne, pakowanie produktów, zadania magazynowe, utrzymanie porządku oraz konfekcjonowanie.

Oferujemy:

  • Pracę od 3 do 5 dni w tygodniu, w godzinach 7:00-15:00.

  • Umowę zlecenie.

  • Możliwość korzystania z wyrobów naszej firmy.

  • Rozwój zawodowy i możliwość pełnienia istotnej roli w strukturze firmy.

  • Zapewniamy niezbędny sprzęt i odzież roboczą.

  • Praca w zespole, gdzie istotne jest wzajemne zaufanie, skuteczna komunikacja i współpraca.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych, pakowanie produktów, zapewnienie wysokiej jakości i higieny oraz przestrzeganie określonych procesów.

  • Pakowanie towaru do wysyłek.

  • Utrzymywanie czystości na terenie zakładu.

Wymagamy:

  • Posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Dyspozycyjności w dni robocze od poniedziałku do piątku.

  • Umiejętności efektywnej pracy samodzielnej po okresie wprowadzenia i szkolenia.

  • Doskonałej komunikatywności w relacjach z innymi członkami zespołu.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji żywności lub w gastronomii.

Poszukujemy osób zainteresowanych regularną pracą, nie sezonową. Prosimy o przesłanie CV poprzez platformę OLX.

Przyłącz się do naszego zespołu i dołącz do dynamicznego środowiska produkcyjnego, gdzie liczy się profesjonalizm i zaangażowanie!

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 900637147