2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Komandoria
Dodane 16 maja 2024

Pracownik produkcji z umiejętnością obsługi maszyn CNC.

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn produkcyjnych np. pras krawędziowych, lub wycinarek laserowych, lub tokarki numerycznej, lub automatu spawalniczego

Do obowiązków pracownika będzie należeć:

·         - samokontrola wykonanych elementów

·         - organizacja i utrzymanie porządku na stanowisku pracy

·         - nadzór nad stanem technicznym maszyny

·         - przestrzeganie zasad i norm BHP

Oczekujemy:

- umiejętności czytania dokumentacji i dobrej znajomości rysunku technicznego

- umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- gotowości do pracy na II zmiany

- sumienności, odpowiedzialności za wykonywane zadania

Posiadanie uprawnień UDT zezwalających na kierowanie wózkami widłowymi i/lub uprawnień SEP do 1 kV będzie dodatkowym atutem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 906446373