2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 20 maja 2024

Pracownik Produkcji ( z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Wynagrodzenie

5 600 - 5 680 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aba-service Sp.zo.o.– to przedsiębiorstwo społeczne, którego celem jest zatrudnienie Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności na otwartym rynku pracy. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Pracownik linii produkcyjnej na pełen etat. Praca na obiekcie w Tychach i Bieruniu

OBOWIĄZKI:

·         Efektywna produkcja wyrobów (montaż klimatyzatorów i chłodnic) zgodnie z wymogami technologiczno – jakościowymi

·         Kontrola jakości wykonywanych produktów

·         Pilnowanie porządku na stanowisku pracy

 WYMAGANIA:

Orzeczenie o niepełnosprawności

Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

Inicjatywa i zaangażowanie w pracę

Umiejętność pracy w zespole

GWARANTUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Premie i bonusy finansowe

Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, 5 dni w tygodniu, bez pracy na zmiany nocne,

Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),

Pakiet Luxmed

Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,

Opiekę, pomoc i współdziałanie Trenera Pracy,

Administrator danych:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV aplikując przez portal olx (prosimy o zawarcie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Administrator danych osobowych: aba-service.pl/odo/aba_informacja_odo.pdf

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 897126095