2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Strzelno
Lidia Godlewska
Dodane 17 maja 2024

pracownik produkcji z książeczką sanepid - Strzelno

Lokalizacja

Strzelno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Jeśli masz aktualne badania sanepid, to mamy dla Ciebie świetną ofertę.Firma Mrożonek, Warzyw, Owoców z siedzibą w Strzelnie poszukuje pracownika do działu produkcji.

Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia (płatne składki)
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne premie
  • System czasu pracy: 4-brygadowy, 3-zmianowy
  • Przepyszny posiłek regeneracyjny - który Ci zapewnimy na każdej ze zmian
  • Stałą ilość dni pracy z określonym grafikiem na całość
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

zadania

  • Sortowanie i pakowanie mrożonych produktów.
  • Nadzór nad procesami maszynowymi.
  • Monitorowanie jakości mrożonek i gotowych produktów.
  • Przestrzeganie standardów sanitarno-epidemiologicznych.

oczekujemy

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne- warunek konieczny.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność i zaangażowania
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzelno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Strzelno
ID: 917310784