2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Polesie
Dodane 28 maja 2024

Pracownik produkcji - Technik Poligrafii

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Produkcji -Technik Poligrafii w firmie, która zajmuje się wykonywaniem płyt flexograficznych.

Siedziba firmy znajduję się w Łodzi-ul. Nowy Józefów.

Zakres obowiązków:

• Przetwarzanie zamówień zgodnie z poprawną specyfikacją produktu, monitorowanie procesu technologicznego w zakresie wykonywania płyt fleksograficznych zgodnie z normami i procedurami jakościowymi ,

• Obsługa maszyn na przygotowalni płyt polimerowych,

• Docinanie płyt polimerowych,

• Minimalizacja marnotrawstwa wszystkich surowców, w szczególności polimeru

• Umiejętność znajdowania szybkich, skutecznych rozwiązań problemów, które mogłyby uniemożliwić dostawę produktu lub negatywnie wpłynąć na jakość,

• Przetwarzanie zamówień w wymaganym terminie,

• Monitorowanie wydajności sprzętu podczas procesu,

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

• Mile widziane doświadczenie na produkcji,

• Dobra obsługa komputera – w tym obsługa poczty elektronicznej,

• Komunikatywny,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Świadomość klienta,

• Zdolność do pracy bez nadzoru,

 Oferta:

• Umowa na okres próbny 3 miesiące(z opcją przedłużenia po okresie próbnym)

Start: Od 01.06.2024

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Praca w nowoczesnej, międzynarodowej firmie o bardzo wysokiej kulturze wewnętrznej

Benefity:

• roczna premia,

• trzynaste wynagrodzenie,

• dofinansowanie do wypoczynku tzw. " wakacje pod gruszą"

Warunki zatrudnienia:

Lokalizacja: siedziba firmy SGK-na terenie zakładu Amcor, ul. Nowy Józefów, Łódź

Przełożony: Kierownik Zespołu

Wakat: pełny etat,

Praca w systemie zmianowym: 3 zmiany.

Umowa na start: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 918187142