2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Słupno
Dodane 17 maja 2024

Pracownik produkcji suplementów/jedna zmiana

Wynagrodzenie

5 500 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją suplementów diety oraz dodatków do jedzenia, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownika produkcji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Praca od pn. do pt. 7-15

  • Wynagrodzenie 5500 zł brutto/mies. na start po 3 mies. 5800 zł brutto/mies.

  • premie uznaniowe oraz kwartalne (1000 zł brutto)

  • Сzyste i bezpieczne środowisko pracy

Twoje codzienne zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym ( produkcja surowców spożywczych)

  • Dokonywanie stałej kontroli parametrów procesu produkcyjnego ( temperatura, ciśnienie itd.)

  • Obsługa i czyszczenie maszyn produkcyjnych

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych, kart mycia i sprzątania

  • Prace związane z pakowaniem

Czego oczekujemy:

  • Skurpulatność, dokładność

  • Aktualne badania sanepidowskie lub chęć ich wyrobienia

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji mile widziane

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Zadzwoń i dopytaj się o szczegóły lub zaaplikuj przez portal OLX

Lokalizacja

Słupno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Słupno
ID: 917316073