2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Artystyczna Odlewnia Metali ART-ODLEW Sp. z o.o.
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Produkcji / Ślusarz

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku odlewów artystycznych specjalizującą się w produkcji pomników, płaskorzeźb, statuetek z brązu, mosiądzu i aluminium, jak i galanterii nagrobnej z własną linią produktową. Główne nasze rynki zbytu to Polska oraz kraje Europy zachodniej, w tym głównie Niemcy, Francja, Belgia, Szwajcaria Norwegia, Islandia. Firma istnieje na rynku od 50 lat. Jednym z ostatnich wyrobów firmy jest pomnik konny księcia Kazimierza I opolskiego z brązu zainstalowany na rynku w Opolu. Od 2013 roku firma funkcjonuje w nowo wybudowanej odlewni w Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ul. Północnej 20 w Opolu.

1.   Opis stanowiska

  • Obróbka odlewów artystycznych i przemysłowych z brązu i aluminium za pomocą elektronarzędzi

  • Obcinanie i piaskowanie odlewów

  • Szlifowanie i polerowanie na szlifierkach stołowych / pasowych

  • Spawanie i montaż odlewów

2.   Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie ślusarza mile widziane

  • Jesteśmy w stanie przyuczyć kandydata do powyższych czynności, pod warunkiem że kandydat ma wysokie predyspozycje do prac manualnych. Szukamy tak zwanej domowej „złotej rączki”, majsterkowicza, któremu nie jest obce posługiwanie się wiertarką, pilnikiem, piłą czy szlifierką kątową.

  • Dokładność, rzetelność i sumienność w działaniu

OFERUJEMY

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy

  • Stabilną pracę w cenionej firmie o 50-letniej tradycji i międzynarodowych rynkach zbytu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w doświadczonym zespole, w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

www.artodlew.pl

www.facebook.com/ArtystycznaOdlewniaMetali

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 685191780