2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Pracownik produkcji- rzemieślnicza serowarnia w centrum Wrocławia

Wynagrodzenie

34 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SEROTONINA - wrocławskie sery rzemieślnicze rekrutuje!

Prowadzimy lokalną manufakturę na wrocławskim Szczepinie, która działa nieprzerwanie od przeszło 3 lat. Mamy za sobą pandemię, lockdawny, kryzys energetyczny, inflację…. Mamy także na swoim koncie wyróżnienia i nagrody :) Pomimo kryzysu ostatnich lat dynamicznie się rozwijamy.

Aktualnie poszukujemy asystenta serowara. Bądźmy szczerzy, nie oczekujemy, że będziesz miał/a wiedzę i umiejętności, ale kulinarna pasja oraz doświadczenie na kuchni lub produkcji spożywczej jest podstawowym warunkiem. Poszukujemy osoby, która jest gotowa spróbować czegoś nowego w swojej karierze i chciałaby się rozwijać razem z nami doskonaląc warsztat pracy i zdobywać nową wiedzę! Priorytetem jest dla nas utrzymanie wysokiej jakości produktu, a także dobra atmosfera w pracy. Jeżeli masz to COŚ - Zapraszamy serdecznie do rozmowy :)

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia na kuchni lub na produkcji spożywczej

  • Dyspozycyjności (również w weekendy)

  • Aktualnego prawa jazdy

  • Aktualnych badań sanepid lub gotowości do ich wyrobienia

  • Dobrej higieny osobistej (z uwagi na reżim sanitarny)

  • Otwartości oraz motywacji do nauki.

    CO OFERUJEMY?

  • Umowa zlecenie 1 miesiąc  34 brutto / h

  • Po miesiącu umowa na etat 4.500 netto.

  • Możliwość renegocjacji na 5000 netto zależnie od wyszkolenia.

  • Praca głównie na I zmianę (Startujemy 5 - 7 rano)

  • Równoważny czas pracy (4 lub 5 dni pracy, zależnie od grafiku)

  • Realną możliwość rozwoju i narzędzia do tego potrzebne.

  • Dobra atmosfera - Jesteśmy ludźmi jak Ty i zależy nam na zgranym zespole. Stawiamy na rozwój, profesjonalizm i dobrą atmosferę.

    JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

  • Utrzymanie wysokiego standardu sanitarnego w serowarni

  • Przyjmowanie dostaw mleka

  • Wstępna obróbka mleka i przygotowanie do warzenia, np. Pasteryzacja

  • Twarogi, jogurty

  • Pielęgnacja serów

  • Konfekcja i sporządzanie remanentów

  • Realizowanie dostaw do kontrahentów.

Pamiętaj proszę, że to jest prawdziwa manufaktura. Nie mamy linii produkcyjnej, parku maszyn itp. U nas wszystko jest wykonywane ręcznie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916635703