2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Aniołki
Dodane 30 maja 2024

Pracownik produkcji prefabrykatów betonowych - zbrojarz, betoniarz

Wynagrodzenie

12 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijająca się firma Contract Service zatrudni pracownika zajmującego się produkcją prefabrykatów betonowych w Belgii. Poszukujemy doświadczonego pracownika, posiadającego doświadczenie na w/w stanowisku, umiejętność czytania rysunków technicznych.

Atut umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niderlandzkim lub francuskim.

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku pracownika prefabrykatów betonowych min. 2 lata

• umiejętność czytania rysunków technicznych

• Atut: uprawnienia do obsługi suwnic, wózków widłowych, CNC

Obowiązki

• Praca przy produkcji prefabrykatów – schody

• zbrojenie elementów, szalowanie, wylewanie betonu, wibrowanie

• zapewnienie jakość i terminowość produkcji

• umiejętność pracy w zespole

• odpowiedzialność, sumienność, dokładność

Oferujemy

• stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

• wysokie zarobki w EURO

• bezpłatne zapewnione zakwaterowanie w Belgii

• bezpłatny transport do pracy

• wszystkie narzędzia niezbędne do pracy oraz środki ochrony osobistej

• możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach

• dalszy rozwój zawodowy i długotrwałą współpracę

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą działającą w wielu branżach, pomagamy naszym Klientom zrealizować projekty na terenie Polski i Unii Europejskiej. Pracujemy jako podwykonawca dla wielkich i małych firm, pomagamy naszym Klientom zrealizować ich ambicje biznesowe, dzięki zapewnieniu optymalnych warunków współpracy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 889641059