2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Świdnica
Dodane 13 maja 2024

Pracownik produkcji / Pracownik fizyczny / CUDO Kombucha

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MIejsce pracy : Słotwina

Dołącz do naszego zespołu w CUDO Kombucha gdzie Twoja praca będzie miała wpływ na tworzenie zdrowych i pysznych napojów. Razem stworzymy wspaniałą atmosferę pełną pasji i kreatywności, dbając o jakość i satysfakcję naszych klientów.

Twoje główne zadania :

  • realizacja przydzielonych zadań związanych z rozlewem kombuczy do butelek, puszek i beczek typu KEG,

  • przygotowanie i wysyłka zamówień

  • dostawa zamówień ( Wrocław)

  • przyjęcie surowca

  • obsługa maszyn i urządzeń

  • kontrola przebiegu fermentacji oraz leżakowania kombuczy

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Czego oczekujemy :

  • Prawo jazdy kat. B

  • Książeczki sanepidowskiej

  • Pasji, wiary w produkt oraz chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Gotowości do pracy okazjonalnie w weekendy

  • Odpowiedzialności za swoją pracę oraz umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej organizacji pracy, otwartości oraz komunikatywności

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Jasny system premiowy

  • Możliwość awansu

  • Pracodawcę odpowiedzialnego społecznie

  • Szkolenia z produkcji i degustacji kombuczy

  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole który tworzymy

  • Możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu fermentacji, produkcji żywności, procesów produkcji

 Osoby mające doświadczenie przy produkcji spożywczej bardzo mile widziane .

www.cudokombucha.pl

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 624362137