2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Podolany
Kinga Hudzik
Dodane 22 maja 2024

pracownik produkcji ->praca od zaraz -> bezpłatny dojazd

Wynagrodzenie

4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Czas na nową pracę? Mamy ją dla Ciebie!

Poszukujemy pracowników produkcji do pracy w Lisner. Oprócz wynagrodzenia podstawowego oferujemy premię, bogaty pakiet benefitów, darmowe obiady i napoje, darmowy zorganizowany transport z prawie całej Wielkopolski i wiele więcej.

Nie czekaj, jeśli masz książeczkę sanepidu, aplikuj śmiało. Oddzwonimy do Ciebie, opowiemy o ofercie pracy i wesprzemy Cię na każdym etapie rekrutacji.

Miejsce pracy: Poznań

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z płatnymi składkami ZUS, urlopem i zwolnieniem lekarskim)
  • darmowy dojazd do pracy z wielu miejscowości m.in. z Wągrowca, Murowanej Gośliny, Gniezna, Czarnkowa, Wrześni, Damasławka, Mieleszyna, Mogilna, Trzemeszna, Szamotuł, Pniew, Wolsztyna, Obornik, Rogoźna
  • smaczne, darmowe obiady oraz darmowe napoje
  • pakiet benefitów Randstad Plus — karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach i kawiarniach
  • weekendy płatne + 100%
  • po pełnym wdrożeniu możliwość przejścia w szeregi Klienta
  • opiekę naszego konsultanta na każdym etapie zatrudnienia

zadania

  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej i realizacji planu produkcyjnego
  • sortowanie, odważanie, nakładanie surowca
  • praca przy taśmach produkcyjnych lub przy dostarczaniu surowca do taśm
  • praca na magazynie wyrobów gotowych
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • książeczki sanepid
  • gotowość do pracy na trzech zmianach
  • doświadczenie na produkcji mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 916939181