2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radzymin
Dodane 06 maja 2024

Pracownik produkcji- pon-pt, wolne weekendy

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Bart jest polską firmą rodzinną z ponad 25 letnią historią. Produkujemy i dystrybuujemy surowce oraz dodatki dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Szczególną uwagę przywiązujemy do działań prorozwojowych i innowacyjnych – dzięki temu nasze laboratoria tworzą nowe produkty dla największych klientów na rynku Polskim i międzynarodowym. W naszej grupie znajdują się również firmy: Greenvit - producent wysokiej jakości ekstraktów roślinnych oraz Aronpharma – zajmująca się badaniem i rozwojem nowych produktów (nutraceutyków, wyrobów medycznych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego) opartych na naturalnych ekstraktach bogatych w związki polifenolowe. Jesteśmy znani z produkcji takich produktów jak: LIPOSPOVIT C i D3, ARONVIT, FENACTIVE, CALMOMIX. Chcąc dalej się rozwijać poszukujemy kolejnych osób do naszego zespołu.

Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym ( produkcja surowców spożywczych)

  • Dokonywanie stałej kontroli parametrów procesu produkcyjnego( temperatura, ciśnienie itd. )

  • Obsługa i czyszczenie maszyn produkcyjnych

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych, kart mycia i sprzątania

  • Prace związane z pakowaniem

Nasze wymagania:

  • Motywacja i gotowość do pracy na produkcji od poniedziałku do piątku w trybie 1-zmianowym

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania)

  • Dokładność i umiejętność skupienia się na powierzonych zadaniach

  • Rzetelność i odpowiedzialność

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży farmaceutycznej, spożywczej , chemicznej

  • Mile widziane: uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Słupno k. Radzymina (woj. mazowieckie)

  • Stabilne warunki pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju

Prosimy o zawarcie w CV klauzury: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV,  dla potrzeb aktualnej rekrutacji."

Administratorem danych jest Bart Sp. z o.o. Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa opisane są w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie firmy Bart w zakładce "Kariera" na dole strony.

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 848289099