2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Jatne
Walki Ekopak S.A.
Dodane 29 maja 2024

Pracownik Produkcji - Pomocnik Operatora Maszyn (Walki Ekopak S.A.)

Lokalizacja

Jatne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się  międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging and Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Jatne k. Otwocka poszukujemy Pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - POMOCNIK OPERATORA MASZYNY DRUKUJĄCEJ

MIEJSCE PRACY: Jatne k. Otwocka

WYMAGANIA:

  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Wykonywanie czynności pomocniczych związanych z procesem produkcyjnym m.in. na maszynach drukujących,

  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o ład i porządek na stanowisku pracy,

  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

OFERUJEMY:

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Walki Ekopak S.A. (Pracodawca, Administrator danych), z siedzibą w Jatne (05-430 Celestynów).

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Walki Ekopak S.A., wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000). Zgoda jest niezbędna do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, którą wyraziła Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:  hr.wrl[]walki.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/Pan zgodę) do innego administratora danych. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Walki Ekopak S.A.  Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, iż dane przetwarzane będą przez okres 24 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jatne,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jatne
ID: 916960961