2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Plewiska
Weronika Kantor
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji - OD ZARAZ!

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 29215) dla, której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią. Zapraszamy do współpracy!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika produkcji.

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych: będziesz miał okazję obsługiwać maszyny, które tworzą innowacyjne produkty z tworzyw sztucznych

  • Przygotowanie form do wypełnienia: będziesz odpowiedzialny za właściwe ułożenie form produkcyjnych, zapewniając, że są one przygotowane do przyjęcia materiału

  • Rozlewanie miękkiej gąbki do odpowiednich form: będziesz precyzyjnie dozował materiał do przygotowanych form

  • Kontrola jakości gotowego produktu: zapewnienie, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na produkcji: Poszukujemy osoby, które posiadają doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi

  • Doświadczenia w obsłudze elektronarzędzi: Poszukujemy osoby, która potrafi obsługiwać podstawowe elektronarzędzia, takie jak wiertarka, szlifierka, wkrętarka

  • Sumienności oraz dokładności: Oczekujemy precyzji w działaniu oraz dbałości o detale

  • Zaangażowania oraz rzetelności: Oczekujemy zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz rzetelności w podejściu do wykonywanych czynności

Co oferujemy:

  • Stawkę podstawową 30 zł brutto/h + premie: doceniamy twoje zaangażowanie

  • Pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku: może pojawiać się co jakiś czas II zmiana (14-22)

  • Dodatkowo płatne nadgodziny oraz soboty dla chętnych: Jeśli chcesz dodatkowo zarobić, mamy dla Ciebie taką możliwość.

  • Umowa o pracę: Po okresie adaptacyjnym zaoferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, czekamy na Twoje CV! Aplikuj już dziś, a dołączysz do naszej firmy, która stawia na innowacyjność, jakość i rozwój.

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 913981096