2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Włocławek
Dodane 13 maja 2024

Pracownik produkcji pilnie poszukiwany

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma „Guala Closures DGS Poland” S.A., światowej klasy producent zakrywek do opakowań szklanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisku pracownik produkcji.

Nie czekaj!!! Dołącz do nas!!!

Umów się na rozmowę, udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Oferujemy:

- stabilną pracę na umowę o pracę,

- dodatkowy, motywacyjny system premiowania,

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

- pakiet socjalny,

- pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania pracy na danym stanowisku,

- 8-godzinny czas pracy, praca w systemie trzyzmianowym,

- praca od zaraz.

Zadania:

- obsługa maszyn,

- staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- dbałość o ład i porządek.

Oczekujemy:

- dyspozycyjności

- odpowiedzialności

- zaangażowania przy wykonywanych czynnościach

- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mailowy lub o kontakt pod numerem telefonu 54-232-06-46.

Kontakt osobisty możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 w siedzibie spółki Al. Kazimierza Wielkiego 6, 87-800 Włocławek.

Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Guala Closures DGS Poland" S.A., Al. Kazimierza Wielkiego 6, 87-800 Włocławek na stanowisko: pracownik produkcji w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w każdym momencie.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 751858209