2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wałbrzych
Renata Pałka
Dodane 21 maja 2024

pracownik produkcji / pakowacz - Strzegom - darmowy transport

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników produkcji do firmy z branży spożywczej.

Praca w Strzegomiu z darmowym transportem z Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy i Bolkowa.

oferujemy

  • umowę od pracę tymczasową (pełne składki zdrowotne, ZUS, płatny urlop itp)
  • możliwość przejścia na umowę bepośrednio przez firmę
  • stawkę godzinową 25zł brutto/h
  • 250zł brutto premii frekwencyjnej
  • premia kwartalna
  • dodatkowe wynagrodzenie za niedzielę (130 zł brutto) + dzień wolny do odbioru
  • darmowy dojazd pracowniczy
  • pakiet benefitów (karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie)

zadania

  • praca produkcyjna
  • pakowanie oraz kontrola jakości

oczekujemy

  • książeczki sanitaro-epidemiologicznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym po 8h lub 12h

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 916686538