2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oświęcim
SYNTHOS
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Produkcji | Oświęcim | Synthos

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze, zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi

  • nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych, kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej jak i jakości otrzymywanych produktów

  • kontrola stanu technicznego urządzeń techniczno-technologicznych

  • współdziałanie w pracach zespołu

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.

  • przestrzeganie norm z zakresu systemów ISO

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowana branża chemiczna

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • nastawienie na rezultaty i osiągnięcia

  • rzetelność i odpowiedzialność

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • premię kwartalną

  • premie świąteczne dwa razy do roku

  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • paczki mikołajkowe dla dzieci

  • prezent dla bobasa

  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 915759088