2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Olesno
Dodane 09 maja 2024

Pracownik produkcji Oras Olesno Sp. z o.o.

Lokalizacja

Olesno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ORAS OLESNO Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska produkcyjne:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ WYDZIAŁU ODLEWNI

RDZENIARZ

OBCINACZ ODLEWÓW

OPERATOR MASZYN OBRÓBCZYCH

OPERATOR MASZYN SZLIFIERSKO-POLERSKICH

OPERATOR AUTOMATU GALWANICZNEGO

ZADANIA:

  • obsługa maszyn i urzadzeń produkcyjnych

  • obsługa komputera

  • wzrokowa kontrola jakości wykonywanego produktu zgodnie z zasadami i kryteriami dopuszczenia wyrobu na kolejną operację

WYMAGANIA:

  • podstawowa obsługa komputera

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • zaangażowanie w podejmowane obowiązki

  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań

  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

MILE WIDZIANE:

  • mile widziane uprawnienia SEP (G1/G2/G3)

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy UDT

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę)

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w przyjaznej atmosferze

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • pakiet socjalny m.in. grupowe ubezpieczenie na życie UNUM, prywatna opieka medyczna LUX MED, dofinansowanie posiłków (SmartLunch), wypoczynku, zajęć sportowych, szkoleń i kursów, zniżka na firmowe produkty i usługi, preferencyjne pożyczki, parking dla pracowników