2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kawle Dolne
Shadow System
Dodane 27 maja 2024

Pracownik produkcyjny do działu żaluzji wewnętrznych

Lokalizacja

Kawle Dolne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SHADOW- SYSTEM Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od ponad 25 lat, specjalizującą się w konfekcjonowaniu szerokiej gamy dekoracyjnych okiennych osłon przeciwsłonecznych oraz ich dystrybucji do wyspecjalizowanych firm zajmujących się ich montażem na rynku polskim i europejskim, zarówno u klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze produkty i stałym pozyskiwaniem nowych odbiorców, obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY DO DZIAŁU ŻALUZJI WEWNĘTRZNYCH

Zakres obowiązków:

• praca przy wytwarzaniu żaluzji wewnętrznych drewnianych i aluminiowych wraz z obsługą urządzeń mechanicznych do obróbki drewna i aluminium, wykorzystywanych w procesie produkcyjnym (piły, frezarki, wykrojnice)

• obsługa magazynu w zakresie składowania materiałów i prowadzenia bieżących operacji magazynowych oraz kontroli jakości dostarczonych materiałów produkcyjnych

• dbanie o powierzone narzędzia i stanowisko pracy

Oczekiwania:

• chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres

• umiejętności obsługi mechanicznych urządzeń skrawających lub gotowość do przyuczenia w tym zakresie

• preferowani mężczyźni w wieku 40 do 50 lat

Oferta:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z perspektywą długofalowej współpracy - umowa na czas nieokreślony bezpośrednio po 3 miesięcznym okresie próbnym

• stałe miesięczne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe premie uzależnione od zaangażowania, umiejętności i jakości wykonanej pracy, a także pakiety świadczeń dodatkowych

• komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera w małym zespole produkcyjnym

• ustabilizowany czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 do 14:00

• praca w nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie

• szkolenia, przyuczenie i wsparcie niezbędne na stanowisku pracy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV na adres mailowy

lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy: Kawle Dolne 4F,83 -304 Przodkowo

tel. 58 550 08 80

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kawle Dolne,

Pomorskie

Pomorskie, Kawle Dolne
ID: 916460899