2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 08 maja 2024

Pracownik Produkcji – Operator maszyn i Pras Mimośrodowych

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

• Obsługa pras, produkowanie części zgodne z procedurami kontrolnymi i jakościowymi spółki

• Zagwarantowanie wyrabiania ustalonych norm produkcyjnych

• Prawidłowe i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

- doświadczenie min 2 lata przy obróbce metali

• wykształcenie zawodowe

• gotowość do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku w godz 8-16,

• dyspozycyjność ,

• pracowitość,

• sprawność manualna,

• mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych,

• umiejętność pracy w zespole.

• doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

• Umowę o pracę po okresie próbnym

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• możliwość zdobycia nowych doświadczeń i praktyki w zawodzie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem OLX

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 479488193