2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 04 czerwca 2024

Pracownik Produkcji / Operator Maszyn

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów/ tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Podstawowe zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań z tektury falistej (druk flexo, wykrawanie płaskie lub rotacyjne, automatyczne sklejarki wielopunktowe).

  • Realizacja produkcji zgodnie z procedurami i założeniami planu produkcyjnego.

  • Stała kontrola jakości produkowanych wyrobów na linii – kontrola parametrów w trakcie trwania procesu.

  • Odpowiedzialność za kontrolę materiałów wydanych w ramach realizacji planu produkcyjnego oraz raportowanie ich zużycia w systemie produkcyjnym.

  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych.

  • Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz standardów dotyczących Gospodarki Odpadami.

  • Komunikacja z innymi obszarami (np. inne działy produkcyjne, magazyn, dział jakości) w celu przepływu istotnych dla utrzymania wydajności zakładu informacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy samodzielnej obsłudze maszyn.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane mechaniczne).

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

Stora Enso jest wiodącym światowym dostawcą odnawialnych rozwiązań w zakresie opakowań, biomateriałów i konstrukcji drewnianych oraz jednym z największych prywatnych właścicieli lasów na świecie. Wierzymy, że wszystko, co jest dziś wykonane z materiałów kopalnych, jutro można zrobić z drzewa. Zatrudniamy około 21 000 osób na całym świecie.

Oferujemy:

  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (6 poziomową ścieżkę rozwoju od Operatora 3 do Starszego Operatora 1).

  • Bogaty pakiet socjalny (punkty na platformie My Benefit do dowolnego wykorzystania, dodatki świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, dofinasowanie do kart Multisport, nagrody jubileuszowe, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych, możliwość skorzystania z pożyczki zakładowej).

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

  • Możliwość skorzystania z pakietów medycznych.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Wierzymy, że różnorodność wzmacnia naszą konkurencyjność i przyczynia się do lepszego podejmowania decyzji. Zróżnicowane zespoły pomagają nam odkrywać różne perspektywy i kreować sposób myślenia. Aktywnie pracujemy nad zwiększeniem różnorodności w miejscu pracy i przyjmujemy kandydatów z różnych środowisk. Stora Enso jest pracodawcą zapewniającym równe szanse i stosuje praktyki niedyskryminujące.

Dane udzielone poza wymogami kodeksu pracy (imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe, wskazane przez taką osobę; wykształcenie; kwalifikacje zawodowe; przebieg dotychczasowego zatrudnienia) będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody.

W celu zarejestrowania zgody prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, które nie są wymagane przez Kodeks Pracy w celach niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Stora Enso Group. Mam świadomość, że mogę wycofać tę zgodę w dowolnym momencie, kontaktując się ze Stora Enso.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 890239684