2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Brętowo
Mateusz
Dodane 29 maja 2024

Pracownik produkcji - od zaraz, bez doświadczenia!

Lokalizacja

Gdańsk, Brętowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta z branży samochodowej szukamy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

Zakres obowiązków:

- Proste czynności montażowe i produkcyjne;

- Kontrola jakości półproduktów i gotowych wyrobów;

- Kontrola przyjętych materiałów i surowców;

- Wkręcanie elementów;

- Ręczna obróbka materiałów

Oczekujemy:

- Dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej

- Zdolności manualnych

- Wytrwałości i chęci do pracy

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie

- Kompleksowe wdrożenie do nowej pracy

- System premiowy

- Darmowe napoje

Zainteresowała Cię oferta zadzwoń lub aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brętowo
ID: 918412754