2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Śrem
HR Legal
Dodane 16 maja 2024

Pracownik produkcji/ monter taśmociągów

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

  • Pracownik produkcji/ monter

Stawka: 4600 - 5600 brutto

Zakres obowiązków: montaż na hali produkcyjnej (montaż taśmociągów), wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem, kontrola jakości elementów, utrzymanie porządku w miejscu pracy

Godziny pracy: pn – pt, 6 – 14, 14 – 22, 22 – 6 (możliwość pracy w soboty)

Miejsce pracy: Mechlin (5 km od Śremu)

Bezpłatny transport do pracy ze Śremu (linia autobusowa 13), oraz ze Środy Wielkopolskiej

  • Работник продукции/ монтер

Cтавка: 4600 - 5600 брутто

Обязаннсти: подготовка к монтажу, контроль качества

Часы работы: понедельник – пятница, 6 – 14, 14 – 22, 22 – 6 (возможность работы по субботам)

Место работы: Mechlin (5 km od Śrem)

Бесплатный транспорт на работу из Śrem (автобус номер 13), а также из Środa Wielkopolska (на бусе)

  • Виробничий працівник/ слюсар

Ставка: 4600 - 5600 брутто

Обов'язки: монтаж у виробничому цеху (збір конвеєрних стрічок), виконання завдань відповідно до отриманого креслення, контроль якості елементів, підтримання порядку на робочому місці

Графік роботи: пн – пт, 6 – 14, 14 – 22, 22 – 6 (можливість працювати по суботах)

Місце роботи: Мехлін (5 км від Шрему)

Безкоштовний транспорт на роботу з Śrem (автобусна лінія 13) та зі Środa Wielkopolska

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez OLX.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.    o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

HR LEGAL Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia wpisana  do KRAZ pod numerem 24557

Oferta pracy tymczasowej

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 917137676