2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Dojlidy
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Produkcji – montaż opraw oświetleniowych

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Montaż opraw oświetleniowych (zgodnie z dokumentacją techniczną lub specyfikacją)

  • Realizacja zleceń produkcyjnych

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych

  • Kontrolowanie jakości wytworzonych produktów

  • Rozpatrywanie reklamacji, naprawa opraw oświetleniowych

  • Pakowanie, magazynowanie, kompletacja dostaw

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne (wykształcenie elektryczne mile widziane)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi (tj. wkrętarka, wiertarka, nitownica, piła, itp.)

  • Sumienność i zaangażowanie, dokładność, precyzja, cierpliwość, współpraca

  • Chęć rozwoju

  • Pozytywna energia!

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Wdrożenie na start

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w systemie 1-zmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do pakietu benefitowego

  • Możliwość podjęcia pracy już od zaraz

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju i awansu!

PlusLighting.eu

Przewiń do profilu firmy

  • Plus Lighting (PL Sp. z o.o.) to lider w zakresie kompleksowych rozwiązań oświetlenia dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę projektowania oświetlenia oraz dostarczania systemów oświetlenia i sterowania. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi w segmencie powierzchni biurowych fit-out dla największych korporacji w kraju.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 918040813