2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - montaż końcowy

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Urmet Unifon Sp.o.o powstała w 1994 roku i zajmuje się montażem układów elektronicznych oraz montażem kompletnych urządzeń. Szybkość w realizacji zamówień oraz elastyczność sprawiły, że Urmet-Unifon posiada grupę stałych klientów w kraju i za granicą. Jesteśmy wieloletnim dostawcą firm sprzedających swoje wyroby dla branży AGD, elektroniki użytkowej oraz branży petrochemicznej.

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku monter urządzeń będzie odpowiedzialna za:

  • montaż końcowy gotowych urządzeń

  • kontrole wizualną poprawności montażu

  • pakowanie

  • utrzymywanie porządku w obszarze pracy

  • raportowanie bieżącego stanu produkcji

Wymagania:

  • umiejętności manualne

  • utrzymywanie stałego tempa pracy

  • sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek

  • konkurencyjne zarobki

  • prace w systemie dziennym

Osoby zainteresowane stanowiskiem proszone są o przesłanie CV co jest jednoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody. Firma rezerwuje sobie prawo do odpowiedzi na wybrane ogłoszenia.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 915198945