2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Modlnica
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji Modlnica k. Krakowa

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Modlnica

Obowiązki:

  • praca przy produkcji kanałów wentylacyjnych
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją
  • dbanie o powierzone maszyny i urządzenia
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:​

  • ​doświadczenie w pracy fizycznej
  • dyspozycyjność​
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • dobra organizacja miejsca pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat w systemie dwu-zmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • wynagrodzenie indywidualne (w zależności od doświadczenia)

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 689622909