2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 07 maja 2024

Pracownik produkcji medycznej- monter (k/m)

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI MEDYCZNEJ

Obowiązki:

  • montaż i pakowanie wyrobów medycznych z miękkiego plastiku,

  • kontrola jakości wytworzonych produktów,

  • uzupełnianie dokumentacji.

  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów,

  • wykonywanie niezbędnych prac porządkowych na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na produkcji,

  • zdolności manualne, mile widziane doświadczenie w szyciu/ składaniu małych elementów.

  • gotowość do pracy w warunkach sterylnych (brak makijażu, krótkie paznokcie bez lakieru, brak biżuterii, praca w kombinezonie),

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,

  • komunikatywna znajomość języka polskiego,

  • chęć dojazdu komunikacją miejską/ własnym środkiem transportu,

  • dokładności, odpowiedzialności i obowiązkowości,

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (na start),

  • wynagrodzenie zasadnicze 4220+ premię do 20%, dodatek za pracę na 2. i 3. zmianie,

  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),

  • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,

  • dla chętnych: dofinansowanie do pakietu opieki medycznej oraz sportowego, ubezpieczenia na życie

  • dostęp online do portalu pracowniczego- umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu.

  • łatwy dojazd komunikacją miejską (Wrocławski Park Technologiczny).

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji z załączonym CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916688545