2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Częstochowa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Kawodrza
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji lekkiej / Operator maszyn

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma poszukujemy dodatkowych osób do swojego, zespołu na stanowisko

  • operator Introligatorni - operatora maszyn do oprawy twardej, krajarki do papieru itp.

  • prace ręczne

    Poszukuje pracowników na stanowisko mężczyzn /kobiet

TYLKO PIERWSZA ZMIANA

Twój zakres obowiązków:

  • operator maszyn

  • obsługa maszyn pół automatycznych , pomocnik - samodzielny pracownik, mile widziane doświadczenie do przyuczenia

  • realizacja zleceń produkcyjnych w sposób zgodny z planem produkcji,

  • bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i zgłaszanie zauważonych usterek.

  • prace ręczne / introligatorka

    Do obowiązków na tym stanowisku należy: nakładanie / odbieranie z maszyn pakowanie w paczki lub kartony odkładanie na paletę, z czasem obsługa prostych maszyn introligatorskich. Cenne będą zdolności manualne, dokładność i rzetelność. Praca na 1zmiany 6-14, 7-15. Doświadczenie na tym stanowisku nie jest wymagane, ale zawsze mile widziane.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży poligraficznej lub chęci do nauki

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie pierwsza zmiana

  • chęć rozwoju, otwartość na naukę obsługi urządzeń i maszyn,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie,

  • odpowiedzialność i terminowości,

Inne

  • możliwość pracy po 6 h, dla osób na emeryturze itp.

  • możliwość przyuczenia na stanowisko, również dla osób 50+

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności

  • praca w systemie jedno zmianowym

  • praca(małpa)onet.pl do składania aplikacji bezpośrednio

dla stanowiska pomocnik - praca jednozmianowa mile widziane doświadczenie na produkcji

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 785575211