2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Jarosław
Concept Plus
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji (k/m) - pakowanie ciastek - Niemcy + premia!

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) - pakowanie ciastek - Niemcy + 100 euro dodatku!

Miejsce pracy: Meppen

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań

  • Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych

  • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne

  • Gotowość do pracy trzyzmianowej

  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 13,50 euro brutto/h - zarobki według taryfy płac GVP oraz dodatki i premie

  • 100 euro dodatku po przepracowaniu 3 miesięcy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie

  • Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie

  • Wsparcie polskiego koordynatora

  • Przyjazny system zaliczek

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

Tel. 52/522 80 50

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 915454781