2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - Introligatornia Lewandowscy

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Introligatornia Lewandowski Czeka na Ciebie

Działamy na rynku jako “Introligatornia Lewandowski” nieprzerwanie od 1921 roku, gwarantując produkty o najwyższej jakości. Każde złożone u nas zamówienie wykonywane jest ręcznie, według tradycyjnych metod introligatorskich. Nasza firma wciąż się rozwija - dlatego szukamy nowych osób do zespołu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik produkcji ds. kart menu

Obowiązki:

  • prace introligatorskie przy produkcji kart menu (tj. cięcie, przygotowywanie materiału, tłoczenie, klejenie, sprawdzanie stanu magazynowego)

  • kontrola jakości

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • dokładność i dbałość o szczegóły

  • systematyczność i dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ponad 100-letnim doświadczeniu

  • zatrudnienie na pełen etat – umowa zlecenie

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy introligatorskiej

  • przyjazną atmosferę pracy

Jeśli uważasz, że to właśnie Ciebie szukamy napisz szybko - poszukujemy od zaraz!

Napisz kilka słów o sobie i wyślij nam swoje CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 913875161