2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Siemianowice Śląskie
Dodane 01 czerwca 2024

Pracownik produkcji i magazynu

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży profesjonalnych i nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych. Nasza szeroka oferta zawiera bogaty asortyment systemów od sprawdzonych i renomowanych marek – znanych i używanych na całym świecie.

Miejsce pracy: Bytom

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Prowadzenie procesu produkcji zgodnie z instrukcjami i przepisami,

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Przygotowywanie składników niezbędnych do produkcji zgodnie z recepturą

  • Sprawdzenie wyprodukowanego surowca pod względem jakościowym

  • Rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie

  • Przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich

  • Prace magazynowe.

Wymagamy:

  • Mile widziane doświadczenie w procesie produkcyjnym

  • dobrej organizacji czasu pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie z lutowania twardego

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe wynagrodzenie

  • Pracę w młodej, niezwykle szybko i intensywnie rozwijającej się branży

  • Zróżnicowany zakres obowiązków

  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji

  • Szkolenia rozwojowe i kompetencyjne

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 919072212