2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Łozienica
Dodane 07 maja 2024

Pracownik produkcji/Konfekcjoner - BEZ DOŚWIADCZENIA do 5000zł brutto

Wynagrodzenie

5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łozienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych szukamy osoby do pracy na stanowisku:

  Konfekcjoner Materiałów Ściernych.

Oferujemy:

·        umowę o pracę;

·        premię miesięczną do 15%;

·        pracę w bezpiecznych warunkach;

·        benefity współfinansowane przez firmę, prywatna opieka medyczna, obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę);

·        możliwość zakupu sprzętów Boscha ze zniżką nawet do 40%;

·        pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku;

·        praca zmianowa (6-14; 14-22; 22-6).

Twój zakres obowiązków:

·        obsługa maszyn i urządzeń związanych z procesem produkcyjnym, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami;

·        dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu w miejscu pracy;

·        pakowanie materiałów ściernych.

Wymagania:

·        doświadczenie w pracy przy maszynach, umiejętność ich obsługi mile widzialne;

·        chęć do nauki i rozwoju kompetencji;

·        dokładność i sumienność;

·        umiejętność pracy w zespole;

·        umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;

·        doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej mile widzialne;

·        uprawnienia UDT na wózki widłowe mile widzialne.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij swoje CV :)

Lokalizacja

Łozienica,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łozienica
ID: 902893427