2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stare Opole
Dodane 13 maja 2024

Pracownik produkcji - BETCON Sp. z o.o. - Stare Opole/Siedlce

Lokalizacja

Stare Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Betcon Sp. z o.o., to firma specjalizująca się w produkcji prefabrykatów na potrzeby budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Specjalizujemy się w wykonaniu elementów nietypowych. Naszym celem jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników oraz zaplecze projektowo – konstrukcyjne.

Łącząc innowacyjność, pomysłowość oraz doświadczenie jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone nam zlecenie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko - pracownik produkcji

Miejsce pracy: Stare Opole.

Opis stanowiska pracy:

  • produkcja prefabrykatów żelbetowych,
  • montaż zbrojeń,
  • układanie zbrojeń w formach oraz ich zalewanie,
  • pracę związane z wykonaniem form.

Wymagania:

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • motywacja oraz chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków oraz dokumentacji technicznej,
  • mile widziane doświadczenie przy pracach budowlanych (istnieje możliwość przyuczenia do zawodu).

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowę o pracę,
  • stawkę godzinową,
  • terminowe płatności wynagrodzenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Prosimy o przesyłanie CV przez platformę OLX

Lokalizacja

Stare Opole,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Opole
ID: 747244869