2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wola Ducka
Joanna
Dodane 10 maja 2024

Pracownik produkcji – Asma w Woli Duckiej k.Otwocka, Mińska Maz.

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Ducka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zakład produkcyjny Asma Polska Sp. z o.o. mieszczący się w Woli Duckiej gmina Wiązowna k. Otwocka i niedaleko Mińska Mazowieckiego, produkujący części techniczne z poliuretanu zatrudni pracownika produkcji.

Ze względu na specyfikę produkcji, nie jest wymagane doświadczenie w branży - wystarczy chęć do nauki!

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn odlewniczych

  • nalewanie poliuretanu do formy zgodnie ze zleceniem produkcyjnym

  • praca w systemie zmianowym

Nasze wymagania:

  • osoba chcąca się uczyć

  • sumienność w realizacji zadań

  • rzetelność

  • kultura osobista

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia

  • atrakcyjne środowisko pracy – bogaty park maszynowy

  • Bogaty pakiet socjalny, a w nim:

    • karta MultiSport

    • dofinansowanie do posiłków w ramach programu Smart Lunch

    • ubezpieczenie zdrowotne

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Asma Polska Sp. z o.o

Lokalizacja

Wola Ducka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Ducka
ID: 868352716