2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Suchy Las
Apart
Dodane 08 maja 2024

Pracownik Produkcji Apart

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu ponad 3000 wyjątkowych ludzi tworzących markę Apart.

Apart to polska marka obecna na rynku od ponad czterech dekad.

Od lat pozostajemy na pozycji lidera w branży jubilerskiej.

Rozwijamy się jako firma i równocześnie dbamy o rozwój naszych Pracowników.

Oprócz ponad 200 salonów w najlepszych lokalizacjach w Polsce,

posiadamy również nowoczesne zaplecze produkcyjne, serwisowe i magazynowe.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

 Główne zadania:

  • obsługa lasera

  • kontrola jakości

  • rodowanie

  • mycie biżuterii

  • wklejanie pereł

  • prace manualne

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • dokładność i skrupulatność

  • doskonała organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub przy montażu

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • system jednozmianowy 7:00-15:00

  • umowę o pracę

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia medycznego

  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

  • firmową bibliotekę

  • firmowy parking

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 910576886