2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Balice
Dodane 07 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CX Engineering (spółka córka Consultronix SA) specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyrobów oraz urządzeń medycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy. Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Pracowników Produkcji

(miejsce pracy Balice)

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca produkcja i montaż wyrobów gotowych (meble medyczne i urządzania medyczne, komponenty urządzeń itp.)

  • Przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki

  • Praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące w firmie

  • Stała kontrola jakości produktów gotowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Rzetelność, staranność, sumienność

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi i pracy w magazynie

  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet socjalny: karta multisport, opieka medyczna, bilety do kina, bony świąteczne,

  • Pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze.

  • Dla najlepszych możliwość rozwoju

  • Dodatek stażowy do pensji

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Consultronix SA z siedzibą przy ulicy Przemysłowej 17 w Balicach. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego lub także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych w przypadku wyrażania przez Państwa stosownej zgody. Podstawą przetwarzania danych są obowiązujące regulacje prawne (w szczególności Kodeks Pracy) oraz udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych;wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa, w szczególności Kodeksu pracy jest obligatoryjne, w pozostałym przypadku jest dobrowolne. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe: Dane kontaktowe administratora danych: Consultronix SA z siedzibą przy ulicy Przemysłowej 17. Uprzejmie prosimy o zamieszczanie na CV następującej klauzuli zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Consultronix SA zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 832190869