2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kórnik
Dodane 20 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Kórnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ZNALEZIENIE DOBREJ PRACY ZACZYNA SIĘ OD ZNALEZIENIA DOBREJ FIRMY!!!

Grupa Hilding Anders zapewnia ludziom dobry sen od 1939 roku.

Jesteśmy wiodącym dostawcą materaców i łóżek w całej Europie i Azji, z główną siedzibą w Malmö w Szwecji

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko PRACOWNIKA PRODUKCJI – OPERATORA MASZYN do fabryki w ROBAKOWIE.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         prace manualne, np. przycinanie elementów na wymiar,

·         prace związane z montażem materacy,

·         obsługa maszyn produkcyjnych, w tym maszyn do szycia.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

·         dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

·         sumienność i dokładność,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         3 zmiany od poniedziałku do piątku – weekendy masz wolne, a jeśli pojawią się nadgodziny, to są 100% płatne

·         dofinansowanie do dojazdów do pracy,

·         dodatkową premię za obecność w pracy,

·         dofinansowanie do wakacji,

·         atrakcyjne zniżki na nasze materace,

·         25 minut przerwy wliczonej do czasu pracy,

·         program poleceń pracowniczych,

·         dostęp do platformy językowej,

·         możliwość ubezpieczenia siebie i rodziny na preferencyjnych warunkach, możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

·         pracę w miejscu o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości.

*Miejsce pracy: Robakowo, ul. Zbożowa 3

Chcesz zobaczyć, jak wygląda nasza produkcja? Zajrzyj na YouTube:

youtube.com/watch?v=hdJbUTRA6u8

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kórnik,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kórnik
ID: 917967086