2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
Dodane 27 maja 2024

Pracownik Produkcji 3 zmiany

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

  • obsługa maszyn (głównie wtryskarka)

  • odbiór produktu gotowego

  • kontrola jakości

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • pracę w systemie trzyzmianowym

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ofertę lub kontakt telefoniczny lub sms 5.3.0.1.0.4.9.2.2

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 918033840