2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Centrum
FIEGE E-COM
Dodane 31 maja 2024

Pracownik/Pracownica Magazynu (FIEGE, Szczecin i okolice)

Wynagrodzenie

4 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeśli szukasz dobrego miejsca pracy to jesteś na właściwej stronie!

Zapraszamy do naszego zespołu w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie. Aktualnie poszukujemy PRACOWNIC/PRACOWNIKÓW MAGAZYNU.

Nie wymagamy specjalnych umiejętności - wszystkiego nauczymy się wspólnie. By aplikować wystarczy wypełnić krótki formularz.

Dlaczego warto aplikować teraz

  • Wynagrodzenie miesięczne od 4300 zł do ponad 5400 zł brutto.

  • Dodatki finansowe: miesięczny bonus do 15% (uzależniony od Twojej frekwencji, efektywności i jakości pracy), dodatki za pracę w weekendy oraz w nocy.

  • Specjalny bonus świąteczny za pracę w okresie przedświątecznym.

  • System kompetencyjnych podwyżek wynagrodzeń.

  • Możliwość pracy również w nadgodzinach.

  • Umowa o pracę (praca na 3 zmiany).

  • Darmowy dojazd do pracy autobusami pracowniczymi (ponad 60 miejscowości).

  • Pakiet benefitów, m.in. dofinansowane posiłki w kantynie, opieka medyczna, dofinansowane ubezpieczenie na życie, do wyboru: karta podarunkowa lub karta multisport lub dofinansowanie do przedszkola/żłobka.

  • Dodatkowe 2 dni urlopu i dofinansowanie do wakacji po każdym roku pracy z nami.

  • Dobrowolne szkolenia rozwojowe i językowe za darmo oraz możliwości awansu wewnętrznego.

  • Wydarzenia specjalne - lubimy świętować z różnych okazji :).

  • Bezpieczne miejsce pracy - zabezpieczamy odpowiednie ubrania robocze oraz wsparcie ratownika medycznego 24/7.

Nasze codzienne zadania

  • Kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień klientów sklepu internetowego Zalando.

  • Przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie.

  • Obsługa zwrotu zamówień.

  • Obsługa narzędzi elektronicznych (skaner i komputer - przed przystąpieniem do pracy zaprosimy Cię na odpowiednie szkolenie).

  • Utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia

  • Szukamy sumiennych, odpowiedzialnych i energicznych osób, które chcą stać się częścią naszego zespołu na dłużej.

  • Zatrudniamy osoby w różnym wieku (min. 18 lat) i różnych narodowości.

  • Pracujemy na III zmiany a nasze Centrum działa 7 dni w tygodniu.

Chętnie Cię poznamy i zaprosimy na spotkanie informacyjne - naciśnij przycisk APLIKUJ TERAZ!

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu FIEGE. Grupa FIEGE wywodzi się z Niemiec i od ponad 150 lat świadczy usługi logistyczne dla firm z różnych branż m.in. e-commerce, modowej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Od ponad 10 lat FIEGE jest również partnerem wiodącej platformy modowej Zalando, dla której w Gardnie oraz w 4 innych lokalizacjach realizujemy obsługę zamówień oraz zwrotów.

Nasz wielokulturowy zespół w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie (Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie, Gruzini, Algierczycy) wciąż rośnie! Dołącz do nas!

Zobacz jak się u nas pracuje: www.pracujwfiege.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918916512