2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Gorzów Wielkopolski
Dodane 22 maja 2024

Pracownik Porządkowy w Gorzowie Wielkopolskim

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni:

PRACOWNIKÓW UTRZYMANIA CZYSTOŚCI w Gorzowie Wielkopolskim

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy:

- Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę po okresie próbnym (4500zł brutto)

Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:

Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków

- Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Obowiązki:

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach; 6-14; 14-22

Utrzymanie czystości na terenie hali magazynowej, pomieszczeń socjalnych i biurowych, w tym prace przy użyciu maszyn czyszczących

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 539 397 739

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 916863134