2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane 15 maja 2024

Pracownik poligrafii, JEDNA ZMIANA GODZ. 6-14, Wrocław Psie Pole

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Mała firma produkcyjna Bachem poszukuje PRACOWNIKA POLIGRAFII NA PEŁEN ETAT.

PRACA W JEDNEJ ZMIANIE, W GODZ. 6.00-14.00.

- Wrocław- Psie Pole

Do zespołu szukamy mężczyzny.

Bardzo prosimy nie dzwonić do firmy.

Obowiązki:

  • Prace drukarskie na metalu i tworzywach sztucznych,

  • Prace przygotowawcze materiałów do druku.

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

  • po okresie próbnym możliwe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowy oraz benefitów,

  • szkolenia stanowiskowe,

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji,

  • współpracę w miłej atmosferze,

  • kawę, herbatę, słodkie poczęstunki.

    Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • dbałość o zachowanie wysokich standardów jakości oraz dbałość o czystość stanowiska pracy,

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność,

  • przestrzeganie procedur oraz zasad BHP,

  • umiejętność pracy w zespole.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 898883279