2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Gliwice
  6. Budowa / remonty - Sośnica
Dodane 14 maja 2024

Pracownik patrolu autostrady

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy

Obwód Drogowy Utrzymania Autostrady A1

Skrzyżowanie DK 88/A1

Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 8,

44-102 Gliwice tel. 88*****31 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00)

Kontaktujemy się tylko z osobami, które prześlą swoje CV.

Mile widziani: emeryci służb mundurowych, górnicy, itp

ZADANIA

  • patrolowanie autostrady, rejestrowanie stanu autostrady i urządzeń drogowych, w tym kontrola stanu oznakowania i nawierzchni drogi

  • raportowanie objazdu w dziennikach patrolu

  • kontakt z kierownictwem

  • rejestrowanie i zgłaszanie uszkodzeń oraz usterek infrastruktury drogowej

  • zabezpieczanie ,sprzątanie miejsc ze zdarzeń drogowych i stosowne sporządzanie dokumentacji

  • usuwanie niebezpiecznych przedmiotów, odpadów znajdujących się na drodze

  • współpraca z zewnętrznymi służbami ratunkowymi w sytuacji wystąpienia zdarzeń drogowych

  • gotowość do pracy w systemie 12 godzinnym zgodnym z normą czasu pracy

  • dbanie o pojazd i jego czystość

WYMAGANIA

  • Dojazd do miejsca pracy własnym środkiem transportu.

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat B, mile widziane kat. C,E

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne zarobki

Administratorem danych osobowych Użytkowników serwisu, którzy wyrażą zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie i zechcą skontaktować się w tej sprawie z ogłoszeniodawcą, będzie spółka AVR S.A. z siedzibą w Krakowie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach opisanych w Polityce Prywatności Administratora, która jest dostępna pod adresem www.avrgupa.pl tam również znajdują się informacje o przysługujących Państwu prawach.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 746801310